Home - FAQ - Search - Memberlist - Usergroups - Register - Profile - Log in to check your private messages - Log in
 
Bočne kadice kod zadnjeg sjedala???

 
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Problemi
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tsacot@gmail.com



Joined: 17 May 2010
Age: 47


Posts: 38
Location: Senj

PostPosted: Thu Jun 16, 2011 9:07 pm    Post subject: Bočne kadice kod zadnjeg sjedala??? Reply with quote

naime, zanima me što dođe u originalu u bočne pretince odotraga,planiram izradit kalup i od plexija ili stakloplastike salit kadice da se mogu vaditi možda čak i nešto sa poklopcom,a da se ruka može osloniti,jer u dnu kadica mi je trenutno rupa za ispust vode fi 20 mm.pa bi stavio gumeni čep sa nepovratnim tuljkom tako da eventualna voda iz karoserije može van a ne može ulaziti kad se auto vozi po kiši,i ako ko zna di ima takvih gumenih čepovakoji imaju tuljak na van?
Back to top
View user's profile Send private message
porkpie
Mini Owner


Joined: 03 Jun 2008
Age: 56

Mini: Mk V Mainstream Cooper '91, Mk III Austin Mini 1000 '71, Mk I Morris Mini 850 '67...
Posts: 678
Location: zagreb

PostPosted: Thu Jun 16, 2011 9:49 pm    Post subject: Reply with quote

Dolazi ti popigani komad kartona, sive ljepenke ili nekog slicnog medija s dva uha stapeciran s materijalom kao i stranice u vratima...plasticne kadice su imali zadnji modeli. Ali onda ne vidis jel imas vodu u dzepu;) Naslon za ruke? Kaj bus taksiral po Senju pa ti treba sofa s rukonaslonima mjesto zadnjeg sica:) Čepove imas ali ih moras naručiti iz minisparesa ili ti ih neko polovne pokloni ili ne daj boze proda pod nove;) uglavnom nisu skupi:)
_________________
You're only supposed to blow the bloody doors off!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
redBeast
Mini Owner


Joined: 07 Apr 2008
Age: 38

Mini: Buco
Posts: 452

PostPosted: Fri Jun 17, 2011 10:54 am    Post subject: Reply with quote

Ima na ebayu za kupiti i tih plastičnih kadica, ali naravno nije ih moguće shippat u hr.
_________________
Nekima je za sreću potrebno malo, a meni treba mini!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tsacot@gmail.com



Joined: 17 May 2010
Age: 47


Posts: 38
Location: Senj

PostPosted: Fri Jun 17, 2011 4:23 pm    Post subject: Reply with quote

kad uvatim vremena ja to malo premjerim,i ima jedan klinac u susedstvu koji uvik nešto radi sa stakloplastikom pa napravimo kalup,onda će ih bit i u HR za kupit,,heheheh
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Problemi All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group